An Unseemly Lady
Yer İşareti Ekle
3229 kişi takip ediyor.
7.7
Durum Sezon finali
Tür Manhwa

An Unseemly Lady

Alternatif Başlıklar 비선실세 레이디

An Unseemly Lady Serisinin Özeti

Ters harem romanındaki kadın kahramanın tek kız kardeşiydim. Ayrıca, çok hastalanıp  uyandıktan sonra kadın başrol tarafından olağanüstü bir şekilde şımartıldım. Bunu sadece kız kardeşime zarar veren orijinal mazeretsiz p*ç erkek başrolleri yenmek için kullandım… ‘Lili, nasılsın? Pasta sever misin?” “Lili gerçekten çok güzel çünkü kız kardeşine benziyor”. “kurabiye yemeyecek misin” “Lütfen kız kardeşine bunları sana harika ağabeyin verdiğini söyle.” “Bunu yiyip biraz oraya gitmek ister misin? Amcana ve kız kardeşine söyleyeceklerim var.’ Nedense erkek adaylar beni görmek için can atıyorlar.

“Çirkin çocuklarla oynamam.” Önümdeki çocuk kaşlarını çatarak mırıldandı. Ne? Gerçekten az önce bunu mu söyledin? Sana gerçek dünyanın nasıl olduğunu göstereceğim. Yavaşça ablamın elbisesinin eteklerini çektim ve başımı salladım. “Ondan nefret ediyorum, onu getiren ağabeyden de nefret ediyorum.” Aynı zamanda, Cedric’in yüzü, ölüme mahkum edilmiş birine benzer şekilde solgunlaştı.

Yayınlanan -
Yazar Yehwon
Çizer Yehwon
Seri Yayını -
Paylaşan
Yayınlanma Tarihi:
Son Güncelleme
Serinin Bulunduğu Kategoriler
Anahtar Kelimeler: an unseemly lady oku, an unseemly lady türkçe, an unseemly lady english, an unseemly lady indir, an unseemly lady türkçe indir, an unseemly lady online oku

An Unseemly Lady Bölüm Listesi


Yorum Yap