Yorum Politikası

Yorumlarda SAYGILI OLMANIZ ESASTIR.

Spoiler (tag içerisinde olsa bile) vermek, başka ekiplerin reklamını yapmak, küfrü hakaret niteliğinde kullanmak, siyaset yapmak, başka insanlara karşı aşağılayıcı sözler sarf etmek, cinsellik ve çıplaklık içeren görseller eklemek veya bu tür yorumlarda bulunmak KATİ SURETLE YASAKTIR.

Yasakların çiğnenmesi durumunda YORUM YASAĞI ile cezalandırılırsınız.

Hassasiyetiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.

03.11.2021 Kural Güncellemesi

1. İlk yorum konusunda kopyalayapıştır mesajların kullanılmasında rahatsız olunduğu için bu konuda net bir kural ekleme kararı aldık. İlk yorum için yaptığınız rekabet ve eğlence devam edebilir ancak sabit mesaj atan kişiler banlanacaktır. Bu yüzden ilk yorum yaparken yazdıklarınıza özen gösterseniz sizin için iyi olur. Bu kararı almamızın en başlı sebeplerinden biri samimi gelmesi seriyi okumayan insanların upvote kasmak için kullanması.

2. Her okuyucumuzun şahıslara küfür konusunda dikkatli olduğunu biliyoruz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz. Fakat aldığımız şikayetlerden biri olan normal düşüncelerini abartılı küfür eden kişilerin sayısının artması buna çözüm olarak disqus hesapları mesaj kontrolüne geçecektir yani biz onaylamadan hiçbir mesaj atamayacaksınız. Bu netice bağlamında uzun küfürler ile düşüncelerini belirtmemenizi rica ediyoruz.

3. Herhangi bir site linki , site resmi , spolier resmi , spoiler , site ismi veren kişilerin hesapları ıp ban olarak banlanacaktır.

26.12.2021 Kural Güncellemesi

1. Emoji spamlamak yasaklanmıştır.
2. “Seriyi bırakıyorum sizde bırakın.” ya da “Harem varsa seriyi bırakırım.” “Çoçuk girdiyse seriyi bırakırım.” benzeri saçma sapan yorumlarda bulunan kişiler banlancaktır.
3. “Yine mi shoujo?” “Biz kan, vahşet istiyoruz.” gibi yazıları shojuo serilerine yazan ve o serileri okuyan insanlara saygısı olmayan kişiler de banlacaktır.
4. Okumadığınız seriler hakkında diğer okuyucuları etkileyecek kötü paylaşım yapmak uyarı sebebidir. Devamı olması halinde kişi banlanır.

Discord sunucumuza gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.